Selena Gomez ucieka z USA po rozstaniu z Justinem Bieberem?Kolejne rozstanie z Justinem Bieberem przewróciło świat Seleny Gomez do góry nogami. Gwiazda chce opuścić Hollywood i przenieść się na drugi koniec świata. Co gwiazda ma zamiar robić w dalekiej Australii?

Selena Gomez planuje przeprowadzkę do Australii. 25-latka prawdopodobnie ma już dość życia w Hollywood, w którym wszystko kojarzy jej się z Justinem Bieberem. Osoby z bliskiego otoczenia byłej pary twierdzą, że po ostatnim rozstaniu drogi tych dwojga rozeszły się już definitywnie. Jeśli dodać do tego bardzo napięte w ostatnim czasie relacje Seleny z jej matką, otrzymujemy odpowiedź na pytanie, dlaczego gwiazda poważnie rozważa teraz przenieść się na drugi koniec świata.

- Selena jest już gotowa na dużą zmianę w swoim życiu i w tym momencie nic już jej nie trzyma w Ameryce – donosi informator serwisu RadarOnline.

Selena Gomez jest podobno już przekonana, że w jej obecnej sytuacji najlepiej byłoby porzucić Los Angeles i zamieszkać gdzieś indziej “przynajmniej na parę lat”. Jak donoszą źródła amerykańskiego portalu, gwiazda zawsze kochała Australię i sądzi, że to byłoby świetne miejsce do życia. Ma tam nie tylko mnóstwo fanów i znajomych, ale też naprawdę uwielbia atmosferę miasta Sydney. Przeprowadzka niosłaby za sobą jeszcze jeden niezaprzeczalny plus – dzięki mniejszej ilości paparazzi Selena cieszyłaby się tam o wiele większą swobodą i prywatnością.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Selena Gomez ucieka z USA po rozstaniu z Justinem Bieberem?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz