Selena Gomez mówi o odwykuPrzez kilka miesięcy cały świat zastanawiał się, co stało się z Seleną!? Selena Gomez osiągnęła w show biznesie naprawdę wiele. Obecnie jest pierwszą na świecie gwiazdą, jeśli chodzi o liczbę obserwatorów śledzących ją na Instagramie, pomimo iż nie należy do osób, które chwalą się każdym momentem swojego życia.

Po kilku dość niejasnych sytuacjach – medialnej kłótni z Justinem Bieberem, ogłoszeniu choroby, która w dużym stopniu wpłynęła na jej kondycję fizyczną i psychiczną, Selena zniknęła z mediów na ponad 3 miesiące.

Był to ciężki czas dla jej fanów, którzy kompletnie nie wiedzieli, jaki jest prawdziwy powód ukrywania się ich idolki przed światem – i co najważniejsze – czy ta sytuacja ulegnie zmianie?

Ponad 3 miesiące po przerwaniu swojej trasy koncertowej, Gomez pojawiła się na rozdaniu “American Music Awards”, podczas którego wygłosiła przejmujące przemówienie.

Piosenkarka wyznała wtedy, że musiała zniknąć na jakiś czas, aby ratować samą siebie i walczyć o swoje zdrowie. Czuła bowiem, że pomimo tego iż ma wszystko, wewnętrznie miała wrażenie, że jest po prostu pusta i wypalona.

W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda zdecydowanie bardziej się otworzyła i zdradziła szczegóły swojej długiej przerwy.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Selena Gomez mówi o odwyku

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz