Selena Gomez i The Weeknd są razemThe Weeknd jest w związku z piosenkarką Seleną Gomez. Serwis TMZ opublikował fotografie, na których widać, jak para namiętnie się całuje. Tym samym potwierdzają się plotki o rzekomym romansie gwiazd, który miał być głównym powodem rozstania wokalisty z Bellą Hadid. Popularna modelka zareagowała na doniesienia mediów i wyrzuciła Selenę Gomez ze znajomych na Instagramie.

To już pewne – Selena Gomez i The Weeknd są razem. Para dała się sfotografować paparazzi podczas wspólnego pobytu w Giorgio Baldi w Santa Monica. Obiektyw aparatu uchwycił nawet, jak kochankowie toną w namiętnym pocałunku. O romansie Gomes i The Weeknd plotkowano od jakiegoś czasu. To właśnie przez niewierność wokalisty zakończył się jego poprzedni związek z modelką Bellą Hadid.

Przypomnijmy, że The Weeknd i Hadid rozstali się tuż przed pokazem Victoria’s Secret Fashion Show 2016. Co ciekawe, mimo osobistych problemów, musieli na scenie zaprezentować się razem, ponieważ piosenkarz był jedną z gwiazd wydarzenia. Media plotkarskie spekulowały nad przyczyną zakończenia związku Hadid. Anonimowi informatorzy ze środowiska gwiazd przyznali, że The Weeknd spotyka się od jakiegoś czasu z nową dziewczyną. Wybranką serca artysty okazała się była partnerka Justina Biebera – Selena Gomez!
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Selena Gomez i The Weeknd są razem

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz