Selena Gomez i Justin Bieber na wspólnym wyjeździe na Jamajkę!Jak Selena Gomez sprawdza się w roli jako osoby towarzyszącej? Justin Bieber przekonał się o tym zapraszając swoją dziewczynę na Jamajkę, aby poszła z nim na ślub i huczne wesele jego ojca. Ku wielkiej ekscytacji fanów, podczas całego wyjazdu na Karaiby Selena i Justin zupełnie jak przed laty nie szczędzili sobie czułości!

Selena Gomez i Justin Bieber polecieli na Jamajkę co prawda na ślub ojca wokalisty z jego długoletnią partnerką Chelsey Rebelo, ale na zdjęciach wykonanych przez paparazzi sami wyglądają jak młoda para! W towarzystwie rodziny i bliskich wyraźnie poczuli się bardzo swobodnie i nawet nie starali się ukrywać łączącego ich, gorącego uczucia. Pocałunki, uściski, zalotne spojrzenia – po kryzysie nie ma nawet śladu! Selena i Justin na Jamajce wyglądali wręcz jak za starych dobrych czasów, jeszcze przed swoim pierwszym zerwaniem.

Selena Gomez i Justin Bieber polecieli na Jamajkę z Denver w niedzielę w nocy. Jak donoszą amerykańskie media, autor hitu “Baby” zabrał swoją ukochaną prywatnym odrzutowcem i już w poniedziałek para zjawiła się razem w mieście Montego Bay w północno-zachodniej części karaibskiej wyspy. Choć po sieci krąży sporo zdjęć wścibskich fotoreporterów, to i tak największą furorę zrobiła fotka, którą na Instagramie opublikowała kuzynka Biebera. W końcu niezbyt często się zdarza, aby na drugim planie zdjęcia uchwycić wpatrzonych w siebie Justina Biebera i Selenę Gomez…
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Selena Gomez i Justin Bieber na wspólnym wyjeździe na Jamajkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz