Selena Gomez i Justin Bieber już się nie zejdą?Po tym, jak Selena Gomez (25 l.) złamała serce The Weeknd i pod koniec ubiegłego roku wróciła do Justina Biebera (24 l.), wydawało się, że tych dwoje nic już nie rozłączy. Tymczasem zmienna Sel w marcu tego roku podjęła decyzję o rozstaniu z miłością jej życia. Odwróciła się od Justina – wybrała przyjaciół, rodzinę i religię. Znając historię tej pary można przypuszczać, że to nie ostatnie słowo Seleny i Justina. Jednak informatorzy mówią coś innego.

- Selena jest zadowolona ze swojego wyboru. jest przekonana, że zrobiła dobrze i nie zamierza tego zmieniać – mówi informator.

Podobno zanim odeszła od Justina po raz ostatni, zdobyła się na globalny ogląd sytuacji. Zrozumiała, że jej wizja związku jej subiektywna. Nie trzeba dodawać, że bardzo ważną rolę w podjęciu decyzji spełniła mama Seleny, która odradzała córce związek z Bieberem. Selena zdecydowała, że ważniejsi od Justina są bliscy jej ludzie. Teraz spełnia się w gronie rodziny i przyjaciół.

- Jest gotowa na nowy rozdział w życiu – mówi osoba z jej otoczenia.

Rozumiemy, że czeka na nową, prawdziwą miłość.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Selena Gomez i Justin Bieber już się nie zejdą?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz