Sebastian Karpiel-Bułecka myśli o drugim dziecku?!Sebastian Karpiel-Bułecka wielokrotnie w wywiadach podkreślał, że marzy o licznej rodzinie. Jeszcze rok temu wydawało się, że tego osobistego marzenia nie uda mu się szybko spełnić. Zwłaszcza że muzyk powoli zbliżał się do 40. W 2015 roku wszystko się odmieniło. Narzeczona Paulina Krupińska urodziła mu córkę. Na łamach „Dobrego Tygodnia” Karpiel-Bułecka zapowiedział, że na jednym dziecku nie zamierzają poprzestać.

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska są parą od kilku lat. W lipcu 2015 roku zostali rodzicami Antoniny Hanny, która całkowicie zmieniła im priorytety życiowe. Choć lider „Zakopower” nie jest już młodzieniaszkiem (ma 39 lat – przyp. red.) doskonale odnalazł się w roli ojca na pełny etat. Trudno się dziwić, że oboje rozważają powiększenie rodziny.

– Tak się przytrafiło, że mam bardzo grzeczne dziecko. I śpi w nocy, nie budzi nas zbytnio, jest spokojne. Naprawdę nie mogę narzekać na brak snu – cieszy się Sebastian Karpiel-Bułecka na łamach „Dobrego Tygodnia”.

Sebastian Karpiel-Bułecka deklaruje, że jako ojciec nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. – W przyszłości chcę mieć więcej dzieci – wyznał ostatnio w jednym z wywiadów. Miejmy jednak nadzieję, że spełni obietnicę daną swojej narzeczonej, że po narodzinach córeczki przyjdzie czas na ich ślub. Póki co, w październiku ochrzcili Antoninę, a na ślub na razie zabrakło im czasu. Może na Wielkanoc?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Sebastian Karpiel Bułecka myśli o drugim dziecku?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz