Sebastian Fabijański nie uważa siebie za przystojniaka?Nie brak osób uważających Sebastiana Fabijańskiego (31 l.) za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Ale on sam wcale nie jest co do tego przekonany. W rozmowie z Faktem gwiazdor „Pitbulla. Niebezpieczne kobiety” i serialu „Belfer” twierdzi, że żaden z niego amant. Wszystko przez to, że często słyszy krytykę pod swoim adresem.

– Nie myślę tym, czy jestem bożyszczem dla tej czy innej osoby. Zresztą w komentarzach dotyczących mojego wyglądu dostrzegam dużo aspektów negatywnych. Ludzie mówią mi, że mam kaprawe oczy, że mam świński ryj, że wyglądam jak chomik – opowiada Faktowi Sebastian Fabijański.

– Wydaje mi się, że jestem daleko w tyle, jeżeli chodzi o naczelnych amantów polskiego filmowego podwórka. Zdaję sobie sprawę, że dla kogoś mogę być bardziej atrakcyjny, a dla kogoś mniej – podsumowuje aktor.

Przypomnijmy, że Fabijański zyskał swoje „pięć minut” dzięki pracy z Patrykiem Vegą. Aktor w niespełna półtora roku pojawił się aż w trzech produkcjach reżysera. I na tym koniec.

– Moja współpraca z Patrykiem była bardzo intensywna. Teraz już się zakończyła. Nawzajem daliśmy sobie tyle, ile mogliśmy. Moja decyzja spowodowana jest poniekąd darem od losu, jako że przychodzą do mnie oferty ról na bardzo wysokim poziomie artystycznym – mówił niedawno Faktowi Fabijański.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Sebastian Fabijański nie uważa siebie za przystojniaka?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz