Scarlett Johansson szykuje się do 3. ślubu!Związek Scarlett Johansson (33 l.) i Colina Josta (35 l.), wbrew różnym pogłoskom, ma się dobrze. Co więcej, być może za jakiś czas usłyszymy o ślubie pary! Burzliwe rozstanie tej pary, o którym donosiły plotkarskie gazety za oceanem, okazało się plotką. Jeśli nawet związek Scarlett Johansson i Colina Josta przechodził kryzys, to nie ma już po nim ani śladu.

Kilka dni temu widziano oboje w Nowym Jorku, jak spacerowali pod rękę i w dobrych humorach.

Ponadto paparazzi donieśli, że aktorka nosi na serdecznym palcu pierścionek, prawdopodobnie zaręczynowy. Czyżby Scarlett Johansson zamierzała wyjść za mąż trzeci raz? No cóż, z uczuciami trudno wygrać.

Gdy we wrześniu ub.r. rozwiodła się z francuskim dziennikarzem Romainem Dauriakiem, powiedziała, że ma dość małżeństwa. Była z nim trzy lata, podobnie jak z pierwszym mężem, aktorem Ryanem Reynoldsem.

Dodała, że zbyt boleśnie sparzyła się na mężczyznach, by wpakować się w kolejne uczuciowe tarapaty. Ale potem poznała Josta i… wiele się zmieniło.

Pół roku temu amerykański magazyn “US Weekly” zacytował aktorkę, która wyznała, że jej nowy chłopak marzy o małżeństwie, a ona właściwie nie ma nic przeciwko temu…
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Scarlett Johansson szykuje się do 3. ślubu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz