Sasha Strunin ma jeszcze szanse na sukces?Sasha Strunin powraca. Była wokalistka zespołu The Jet Set wydała nową płytę. “Woman In Black” totalnie was zaskoczy, bo Sasha kompletnie nie przypomina już dziewczyny sprzed lat. Zobaczcie. Praca nad albumem “Woman In Black” zaczęła się od poznania wybitnego muzyka, kompozytora i producenta. Gary Guthman, znakomity artysta współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak: Tony Bennett, Aretha Franklin, Tom Jones czy Bee Gees. Kiedy ścieżki polskiej wokalistki i amerykańskiego trębacza przecięły się, oboje wiedzieli, że nie dzieje się to bez przyczyny. Tak rozpoczęła się ich owocna współpraca, z której oprócz wspaniałej muzycznej kolaboracji zrodziła się również wielka przyjaźń.

Materiał przedstawiony na płycie to utrzymana w klimacie noir muzyczna opowieść o przemianie nastoletniej wokalistki w świadomą artystkę i pewną siebie młodą kobietę. Klasyczna elegancja swingu i bluesa połączona z charyzmatyczną osobowością Sashy i współczesnymi aranżacjami Guthmana klimatem przenoszą do zadymionych wnętrz klubów jazzowych minionego stulecia.

“Woman In Black” to zupełnie nowa odsłona Sashy Strunin. Płyta jest dojrzała i absolutnie osobista, pokazująca artystyczną podróż, jaką niedawno przebyła wokalistka.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Sasha Strunin ma jeszcze szanse na sukces?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz