Sara Boruc zaskoczyła nową fryzurą! Jak się Wam podoba?W kwestii wyglądu trendy zmieniają się tak samo, jak w przypadku trendów w modzie. Co prawda w kwestii fryzur jest trochę mniejsze pole do popisu, ale nie można nie wspomnieć o tym, że w tym temacie również się dzieje. A gdy dodamy do tego temat metamorfoz gwiazd to wychodzi całkiem niezłe połączenie i ulubiony temat mediów.

Grudzie to dobry miesiąc na metamorfozę. A przynajmniej takie wnioski wyciągnęłyśmy po ostatnich zmianach gwiazd i celebrytek. Z włosami zaszalały m.in. Zosia Ślotała i Blake Livey. Ale nie chodzi tylko o nie… Sporą zmianą pochwaliła się wczoraj Sara Boruc. Jesteście ciekawe, jak wygląda? Żona Artura Boruca obcięła włosy już jakiś czas temu. Ale to nie koniec!

Wczoraj postanowiła jeszcze bardziej urozmaicić swoją fryzurę i… postawiła na lekką grzywkę na całe czoło! Trzeba przyznać, że wygląda teraz zupełnie inaczej! Jej fryzura jest teraz bardzo wszechstronna – gdy Sara chce mieć grzywkę to zaczesuje ją na czoło, gdy nie chce – układa ją na bok.
Źródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Sara Boruc zaskoczyła nową fryzurą! Jak się Wam podoba?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz