Sandra Kubicka zaręczona! Kto jest jej wybrankiem?Sandra Kubicka wychodzi za mąż! Jej partner, Cedric Gervais, oświadczył się Sandrze podczas świąt w Aspen. Kiedy odbędzie się ślub polskiej modelki? Kim jest jej przyszły mąż? Sprawdź!

Sandra Kubicka zaręczyła się i wkrótce wyjdzie za mąż! Polska modelka przyjęła oświadczyny swojego partnera. Cedric Gervais poprosił Kubicką o rękę w czasie Świąt Bożego Narodzenia, które sławna para spędzała z przyjaciółmi w Aspen. Nie mogę się doczekać, by stworzyć z tobą rodzinę i zostać panią Gervais – napisała Sandra we wzruszającym poście na Instagramie.

Opublikowała też zdjęcie wspaniałego pierścionka zaręczynowego z diamentem. Jeśli zastanawiacie się, kim jest Cedric Gervais, narzeczony Sandry Kubickiej, to już odpowiadamy. Cedric jest Francuzem i mieszka w Miami na Florydzie. Jest producentem muzyki house, DJ-em oraz aktorem. W 2013 roku Gervais wyprodukował remiks hitu Lany del Rey “Summertime sadness”, za który otrzymał nagrodę Grammy. Cedric Gervais przyjaźni się z reżyserem Michaelem Bay’em oraz aktorem i wrestlerem Hulkiem Hoganem. Hogan, a także producent muzyczny David Guetta byli obecni, gdy Cedric oświadczał się Kubickiej w Aspen. Poniżej wzruszający filmik z tego romantycznego wydarzenia, którym podzieliła się dziś Sandra Kubicka.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Sandra Kubicka zaręczona! Kto jest jej wybrankiem?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz