Sandra Kubicka opowiada o problemach z dzieciństwaKubicka ma dziś wszystko: urodę, miłość i pieniądze. Ale nie zawsze tak było. W jej rodzinnym domu się nie przelewało, dlatego mama Sandry musiała wyjechać, zostawiając córkę na wiele lat tylko pod opieką dziadków. “Płakałam i tęskniłam” – wyznaje modelka. Potem, gdy była starsza, usłyszała w Polsce, że jest za gruba na modelkę. Nie poddała się – poleciała do Miami i tam podbija branżę mody!

Sandra Kubicka pochodzi z Polski, ale dorastała w USA. To właśnie w Stanach Zjednoczonych Kubicka zrobiła karierę modelki. W Polsce powiedziano jej, że… jest za gruba. Po pierwszym szoku i rozpaczy Sandra wzięła się w garść i pomyślała: Ja wam pokażę! Tak też zrobiła. Wystąpiła w zagranicznym teledysku, chodziła po wybiegu u Roberto Cavallego i Guessa, wzięła udział w wielu kampaniach bieliźnianych i urodowych, a także wystąpiła nago w amerykańskim Playboyu. Czy nie wstydzi się pokazywać ciała? Czy poprawiła coś w sobie? Czego wymagała od niej amerykańska branża modelek?

I jak to jest z tym Victoria’s Secret? Sandra Kubicka odpowiada na wszystkie pytania w nowym wywiadzie w Gala Studio. W naszym programie Kubicka wyznaje też, że wychowywała się bez matki i ojca, jedynie pod opieką dziadków, oraz że w jej rodzinnym domu się nie przelewało. “Mama wyjechała do USA, gdy miałam 10 lat. Nie miałam rodziców obok siebie. Na mojej komunii nie było mamy. W Dzień Matki i Dzień Ojca siedziałam i płakałam… Ale miałam za to przecudownych dziadków, którzy mnie wychowali” – opowiada Kubicka. Zdradza także, jakim rygorom poddawane są top modelki i co muszą poświęcić dla kariery. Czy Kubicka miała anoreksję? Tego też udało nam się dowiedzieć. Sandra opowiedziała także o warsztatach, jakie prowadzi w agencji modelek Avant Models, należącej do Małgorzaty Leitner, oraz o swoim nowym, rewolucyjnym pomyśle na biznes.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Sandra Kubicka opowiada o problemach z dzieciństwa

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz