Sandra Kubicka jest za gruba na modelkę?Sandra Kubicka była gościem w programie “Kuba Wojewódzki”. Kobieta robi oszałamiającą karierę za granicą, nic więc dziwnego, że została zaproszona do popularnego talk-show. Na antenie TVN Kubicka wyznała, że jest za GRUBA na modelkę wybiegową!

Sandra Kubicka (23 l.) karierę modelki rozpoczęła już w wieku 13 lat. Do pracy przed obiektywami aparatów przekonała ją mama. – Gdybym miała córkę, odradzałabym jej pracę w tak młodym wieku. Moja mama zawsze uważała, że zostanę gwiazdą. No i był casting w centrum handlowym i mama mnie pchnęła. Tak się zaczęło. Na początku nie chciałam tego robić, ale po kilku sesjach pokochałam – wyznała Sandra Kubicka u Wojewódzkiego.

Dziś Sandra Kubicka jest jedną z najlepszych modelek na świecie. Gościła m.in. na okładkach “Playboya”, “Maxima” i została aniołkiem Victoria’s Secret. Choć odnosi spektakularne sukcesy, to twierdzi, że jest za gruba na modelkę wybiegową. – Jestem z Anją Rubik w tej samej agencji, ale na modelkę wybiegową jestem za gruba, więc jestem modelką komercyjną. Z Joanną Krupą nie jesteśmy konkurencją dla siebie. Nasze historie są podobne, ale robimy trochę różne rzeczy – przyznała w rozmowie z Kubą.

Kubicka nie zamierza spoczywać na laurach. Polka ciężko pracuje na swoje nazwisko i ma plan “B”, by zaistnieć w Hollywood. Są to zdrowe koktajle! Produktów sygnowanych nazwiskiem Kubickiej mógł spróbować Kuba Wojewódzki i zaproszeni goście – Andrzej Stasiuk i Sasza Jarmoł z zespołu Haydamaky.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Sandra Kubicka jest za gruba na modelkę?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz