Ryan Reynolds pożegnał fana!Aktor Ryan Reynolds pożegnał na swoim profilu na Facebooku swojego 13-letniego fana, który przegrał walkę z rakiem. Connor McGrath zmarł kilka dni temu. Przed śmiercią chłopiec nie opuścił żadnej premiery, w której wystąpił Reynolds. Ostatnim filmem, który obejrzał, był „Deadpool”.

– Connor miał 13 lat. Ale ten dzieciak był mądry. Zabawny. Ale nie zabawny „jak na dziecko” albo „jak na kogoś, kto walczy z czymś strasznym”. Był bezdyskusyjnie zabawny. Miał to coś. To, co widzisz u wielkich artystów lub autorów komedii – napisał na swoim profilu Ryan Reynolds.

Ryan Reynolds i Connor McGrath poznali się dzięki fundacji „Make A Wish”. Reynolds dodał, że chłopiec miał dar rozśmieszania całego personelu szpitala dziecięcego w kanadyjskim Edmonton, w którym przebywał do swojej śmierci. Connor był pierwszą osobą, która zobaczyła „Deadpool”. To był ukłon aktora w stronę swojego nastoletniego fana.

Reynolds bardzo zżył się z chłopcem, chociaż nie znali się zbyt długo. – Nazywałem Connora “Bubba”, a on nazwał mnie “Bubba 2″. Spotkaliśmy się, ponieważ kochał „Deadpool”. Był tym wszystkim, czym Deadpool chciał być, równowagą bólu, odwagi, miłości i (paskudnego!) poczucia humoru w jednym ciele – dodał aktor.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Ryan Reynolds pożegnał fana!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz