Ryan Philippe zaręczył się z 24-latką!Były mąż Reese Witherspoon od czterech lat jest związany z Pauliną Slagter. Ryan Phillipe (41 l.) oświadczył się swojej dziewczynie, 24-letniej Paulinie Slagter. Aktor jest związany z piękną brunetką od czterech lat. Narzeczeni świętowali wyjątkowy dzień w restauracji Seaspice w Miami. Floryda to ulubione miejsce wypoczynku obojga. Od kilku lat były mąż Reese Witherspoon (39 l.) i jego partnerka są podglądani na gorących plażach Miami przez wścibskich paparazzi. Tym razem chyba żadnemu nie udało się zakłócić uroczystości – przynajmniej na razie żadne zdjęcia nie dotarły do mediów. Ryan jest zachwycony swoją narzeczoną. Niedawno w wywiadzie mówił:

- Ona jest niesamowita. Kiedy ludzie patrzą na nią, myślą, że jest modelką. Tymczasem ona niedługo skończy prawo na Stanfordzie – chwalił inteligentną i piękną dziewczynę. – To poważna sprawa. Nie mam nic przeciwko kolejnemu małżeństwu – zaznaczył wtedy aktor.

Phillipe przez cztery lata był mężem Reese Witherspoon. Rozwiedli się w 2007 roku. Mają dwoje dzieci – 16-letnią córkę Avę i 12-letniego syna Deacona. Ryan wychowuje też 4-letnią córkę Kailani, owoc związku z Alexis Knapp.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Ryan Philippe zaręczył się z 24 latką!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz