Russel Crowe wyprzedaje majątek na swojej aukcji rozwodowejSześć lat temu Hollywood zszokowała informacja o rozstaniu Russela Crowe’a i Danielle Spencer. Małżeństwo z dziewięcioletnim stażem uchodziło za zgodne, ale jak zwykle bywa w takich wypadkach wyobraźnię fanów aktora rozgrzewały wiadomości o jego niebotycznym majątku, którym musiałby podzielić się z żoną.

Ustalanie szczegółów rozwodu trwało wyjątkowo długo, bo rozstanie zostanie sfinalizowane dopiero… w tym roku. Crowe postanowił “rozliczyć się z przeszłością” już teraz i zorganizował “aukcję rozwodową”, na której wystawił część zgromadzonych przez siebie przedmiotów: biżuterii, motocykli i dzieł sztuki. Aukcję pod tytułem Sztuka rozwodu (!) zorganizował w dniu swoich urodzin i jednocześnie w rocznicę ślubu…

Amerykańskie media piszą, że po rozwodzie majątek Danielle powiększy się o ponad 20 milionów dolarów. Kobieta zostanie w luksusowej posiadłości Rose Bay wartej kolejne 11 milionów, by zminimalizować stres dwójce dzieci: 14-letniemu Charlesowi i 10-letniemu Tennysonowi.

Zobaczcie, jak wyglądała wyprzedaż rzeczy amerykańskiego gwiazdora. Kupilibyście coś od niego?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Russel Crowe wyprzedaje majątek na swojej aukcji rozwodowej

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz