Rozwód u Angeliny i Brada! Gwiazdor komentuje doniesienia!Ta wiadomość zszokowała cały świat. To już pewne – Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Aktorka w poniedziałek wystąpiła o rozwód. Powodem mają być metody wychowawcze męża, których ona nie akceptuje. Głos w sprawie zabiera teraz Brad Pitt. Angelina Jolie chce zakończyć wieloletni związek z Bradem Pittem, powodem mają być “różnice nie do pogodzenia” – informuje serwis TMZ.com.

Głos w sprawie zabiera teraz Brad Pitt. W oświadczeniu wysłanym do magazynu “People”, gwiazdor przyznaje, że najważniejsze jest dla niego dobro ich dzieci.

- Jestem bardzo zasmucony całą sytuacją, ale najważniejsze jest teraz dobro naszych dzieci. Uprzejmie proszę media o uszanowanie ich prywatności, której tak bardzo teraz potrzebują w tym trudnym czasie – napisał.

Jolie również wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że decyzja o rozwodzie została podjęta dla dobra i zdrowia rodziny. – Angelina nie będzie komentować rozwodu w tej chwili. Bardzo prosi o uszanowanie prywatności – powiedział jej prawnik.
Angelina Jolie i Brat Pitt związali się w 2004 r. Ślub pary odbył się w 2014 r. Początek separacji, zgodnie z zapisem w dokumentach rozwodowych, nastąpił 15 września tego roku.

Angelina Jolie i Brad Pitt mają szóstkę dzieci – pochodzącego z Kambodży 15-letniego Maddoxa, adoptowanego w 2002 r., 11-letnią Zaharę (pochodzącą z Etiopii, również adoptowaną), Shiloh Nouvel, urodzoną w 2006 r., 13-letniego Paxa pochodzącego z Wietnamu (adoptowanego w 2007 r.) oraz parę bliźniąt – Knoxa i Vivienne, urodzonych w lipcu 2008 r.

- Rozwód to absolutny szok. Rzeczywiście, Brad i Angelina ostatnio więcej czasu spędzali osobno niż razem, ale to nadal szokująca decyzja. Dopiero co świętowali szczęśliwie drugą rocznicę ślubu – dodaje kolejne źródło.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Rozwód u Angeliny i Brada! Gwiazdor komentuje doniesienia!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz