Rozenek i Majdan będą rodzicami?!Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) kilka miesięcy temu pobrali się i od tamtej pory zasypywani są pytaniami o powiększenie rodziny. Choć oboje marzą o wspólnej latorośli, na razie nie spieszą się z rodzicielstwem. Pracują dużo, by kupić przestronny dom.

Słodki, śpiący niemowlak i wtulona w niego szczęśliwa kobieta. Takie zdjęcie zamieściła niedawno na swoim internetowych profilu Małgorzata Rozenek-Majdan. Maluszek na fotografii to bratanek jej męża Radosława Majdana, który urodził się trzy miesiące temu. – Absolutnie straciłam głowę dla małego Michałka – napisała pod fotografią gwiazda.

Fani masowo komplementowali jej zdjęcie z bobasem w ramionach, pisząc: “Pasuje Pani”, “Życzę Pani i Panu Radkowi takiego maleństwa”. Małgosia jednak nie komentowała tych wiadomości. Jak dowiedziało się “Na Żywo”, nie bez powodu.
Trzy miesiące temu, gdy bratanek Radka przyszedł na świat, Małgosia zapewniała teściową w internecie: “Mamusiu, my będziemy następni”. Jednak obietnicy, że szybko postara się o dziecko, nie dotrzyma. Oboje z Radkiem postanowili nie spieszyć się zanadto z powiększeniem rodziny. Do zmiany planów skłoniła ich rozwijająca się nadzwyczaj intensywnie kariera.

- Małgosia i Radek zdecydowali, że to nie jest odpowiedni moment na dziecko – zdradza osoba z ich otoczenia w rozmowie z tygodnikiem. – Na razie skupiają się na pracy i umacnianiu swojej pozycji zawodowej. Właśnie negocjują z TVN-em warunki nowego program, który mieliby wspólnie prowadzić – twierdzi informator.

Małgosia ma już na głowie dwa inne projekty. Bierze udział w nagraniach drugiej edycji programu “Projekt Lady” i przygotowuje “Stylowy magazyn” dla TVN Style. Zajęć nie brakuje także jej mężowi. Radosław od 2015 r. jest dyrektorem marketingu drużyny Polonia Warszawa, a także cenionym komentatorem sportowym. Oprócz tego intensywnie rozwija własną markę kosmetyków.

- Od występu w programie “Azja Express” popularność Radka i Małgosi systematycznie rośnie. Interesują się nimi reklamodawcy, gotowi płacić wysokie stawki nie tylko za reklamy z ich udziałem, ale nawet za każdy post, który zamieszczą w internecie – wyjawia dobrze poinformowana osoba.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Rozenek i Majdan będą rodzicami?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz