Romantyczne wakacje Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego!Julia Wieniawa (18 l.) i Antek Królikowski (28 l.) to para, której nikt nie wróżył długiego stażu, a jednak nadal są ze sobą i ich uczucie nie słabnie! Ostatnio zakochani wybrali się na wspólne wakacje! Na samym początku związku, który ujawnili pod koniec stycznia 2017 roku, para publikowała w internecie wiele wspólnych zdjęć.

Wówczas w mediach wrzało od komentarzy, że młoda wokalistka i aktorka jest z Antonim tylko dla zdobycia popularności. Gwiazdkę bardzo bolały te słowa i wydając swój singiel “Oddycham”, bardzo chciała wszystkim udowodnić, że nie potrzebuje nikogo do promowania własnej osoby. Wystarczy jej talent, który posiada.

Z tego względu obydwoje postanowili nie pokazywać na swoich profilach zbyt wielu wspólnych zdjęć, by nie dawać pożywki zgryźliwie komentującym ich związek. Ostatnio jednak para zrobiła wyjątek i pochwaliła się wspomnieniami z wakacji, na miejsce których wybrali Mazury. Jak widać, ani Antkowi, ani Julce nie trzeba luksusów i drogich kurortów.

Zdecydowali się na swojskie wakacje pod namiotem i w wolnym czasie zwiedzali piękne zakątki pływając kajakami.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Romantyczne wakacje Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz