Rodzinne Święta książęcej pary!To będą pierwsze świadome święta księcia George’a. Maluch już się cieszy na Boże Narodzenie, a tymczasem jego tata twierdzi, że będzie to nie lada wyzwanie. Jak będzie wyglądał ten magiczny czas u książęcej pary? To będą wyjątkowe święta u książęcej pary. Książę George jest już na tyle duży, że rozumie coraz więcej. Jednocześnie, będzie to pierwsze Boże Narodzenie księżniczki Charlotte. Książę William w wywiadzie dla “The Big Issue” opowiedział, jak będzie wyglądał ten magiczny, rodzinny czas.

- Myślę, że George będzie wyjątkowo ożywiony w tym roku, gdyż właśnie odkrył, czym jest Boże Narodzenie. Gdyby udało mi się wyspać w Wigilię, to będzie dobrze. Mamy dwoje dzieci, jedno z nich już zdaje sobie sprawę, czym jest Boże Narodzenie, co może być dla nas nie lada wyzwaniem. Ale i tak nie mogę się doczekać – wyznał książę William.

Dodał, że w pierwszy dzień Świąt pójdą całą rodziną do kościoła. Potem będą patrzeć, jak książę George próbuje dorwać się do gwiazdkowych prezentów.

- Byłoby miło, gdybyśmy mieli białe Boże Narodzenie, bo nie mieliśmy go od lat – zakończył.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Rodzinne Święta książęcej pary!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz