Rodzina ostrzega Alicję przed Colinem Farrellem!To były wyjątkowe święta dla Alicji Bachledy-Curuś (32 l.). Zamiast zwyczajowo spędzić Boże Narodzenie w Polsce ze swoją rodziną, gwiazda zdecydowała się zostać w USA. Jak udało nam się dowiedzieć, świąteczna atmosfera wpłynęła na ocieplenie stosunków z ojcem jej dziecka – Colinem Farrellem (39 l.). A to bardzo nie podoba się bliskim aktorki. Alicja Bachleda-Curuś mieszka na co dzień z Henrym (6 l.) w Los Angeles. Dzięki temu rozwiązaniu ona sama jest blisko Hollywood, gdzie może starać się o role, zaś chłopiec ma możliwość częściej się spotykać ze sławnym ojcem. Jednak jak dotąd Alicja świąt za oceanem nie spędzała.

– Nikomu w rodzinie nie spodobało się, że Alicja zostaje w Boże Narodzenie w USA, a Henry zamiast z polskimi dziadkami i innymi krewnymi spotka się z ojcem – zdradza Faktowi osoba z otoczenia rodziny aktorki. – Brat Alicji ostrzegł ją, że choć Colin teraz się stara naprawić stare błędy, to za jakiś czas pewnie mu się znudzi i znowu boleśnie zrani Henia i ją. Jego zdaniem nic dobrego z tego nie wyniknie – dodaje nasze źródło.

Farrell ponoć ostatnio trochę się ustatkował i woli spędzać czas z dziećmi niż imprezować. A przecież to właśnie jego hulaszczy tryb życia był przed laty główną przyczyną jego rozstania z Bachledą-Curuś. Teraz między parą byłych kochanków znów narodziła się nić porozumienia. Nic dziwnego, że bliskich aktorki niepokoi ta sytuacja – wszak nigdy nie przepadali za Irlandczykiem. Czy ich obawy okażą się słuszne?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Rodzina ostrzega Alicję przed Colinem Farrellem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz