Rodzina królewska znów się powiększy?!Na Wyspach aż huczy od plotek. Spekuluje się, że wkrótce rodzina królewska… powiększy się o nowego członka. Miałaby nim być Zoe Sugg (26 l.), która szykowana jest na żonę księcia Harry’ego (32 l.). Brytyjczycy są zaskoczeni! Czy rzeczywiście niebawem czeka nas kolejny wielki ślub?

Zoella, 26 lat. Miesięcznie zarabia grubo ponad 50 tys. funtów (ok. 200 tys. zł). Mimo młodego wieku stworzyła już własną linię kosmetyków. A jej internetowego bloga o modzie i nowinkach kosmetycznych śledzi codziennie ponad 6,5 miliona ludzi!

Do tego wydała książkę, która okazała się bestsellerem. W tydzień zarobiła więcej niż seria o Harrym Potterze. To tylko kilka dokonań Zoelli, czyli Zoe Sugg, która ma ochotę na więcej i może to wkrótce osiągnąć…

Kilka dni temu media obiegła sensacyjna informacja, że Zoella dostała zaproszenie do… Pałacu Buckingham! Nie miała to być jednak żadna oficjalna wizyta związana z kolejnym nudnym dworskim wydarzeniem. Po prostu otrzymała liścik z propozycją spędzenia miłego wieczoru w towarzystwie księcia Harry’ego.

Podobno chodziło o przyjacielskie uczczenie 32. urodzin księcia. Sensacją jest jednak to, że Zoella odmówiła! Ale jej odmowa nie była spowodowana faktem, że blogerka nie lubi księcia. Ponoć przestraszyła się, że nie podołała temu wyzwaniu. Wprawdzie codziennie oglądają ją miliony widzów na całym świecie, ale ona wciąż zachowała dziecięcą skromność i ujmującą szczerość.

- Byłam zbyt przestraszona, myśląc o tym. Pracuję nad tym lękiem, ale nie jestem jeszcze gotowa. Miejmy nadzieję, że książę zaprosi mnie jeszcze raz – powiedziała Zoella kilka dni temu.

Zaskakujące, że Zoella zdecydowała się publicznie skomentować ten fakt. Mówi się, że dziewczyna już jakiś czasu temu wpadła w oko Harry’emu i bynajmniej wcale nie odrzuciła zaproszenia, ale chciała uprzedzić wszelkie plotki na swój oraz księcia temat, które już krążą w mediach i budzą coraz więcej spekulacji.

Nie jest tajemnicą, że Pałac Buckingham mocno naciska na księcia, by ten w końcu ustatkował się. Znalazł odpowiednią kandydatkę na żonę i poszedł w ślady swojego starszego brata księcia Williama (34 l.), który już dawno założył rodzinę. Czy Zoe Sugg mogłaby być odpowiednią partią dla niego?

Wszystko wskazuje na to, że tak. Wprawdzie, podobnie jak księżna Kate (34 l.), nie pochodzi ze szlacheckiej rodziny, ale jest osobą nad podziw stateczną, jak na swój wiek i niezależną finansowo. Niedawno opiniotwórczy dziennik “The Telegraph” umieścił ją nawet na liście 100 najbardziej wpływowych Brytyjek i Brytyjczyków.

Dawno już minęły czasy, że taki związek można by uznać na dworze królewskim za mezalians, a podobno przedstawiciele rodziny królewskiej zgodnie uznali, że chcieliby widzieć Zoe u boku Harry’ego. I to działa na ich korzyść.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Rodzina królewska znów się powiększy?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz