Rodzina królewska na obchodach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego10 października obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji księżna Kate, książę William i książę Harry wzięli udział w wydarzeniach związanych z tym dniem. Jak zaprezentowała się księżna? Jej sukienka budzi mieszane uczucia. Księżna Kate nazywana jest “współczesną ikoną stylu”, a jej kreacje zwykle są chwalone i dobrze odbierane. Tym razem żona księcia Williama postawiła na wartą 1600 zł. suknię projektu Kate Spade, w której zaprezentowała się na obchodach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

- O takiej sukni marzą dziewczynki, gdy bawią się w księżniczki. Po kilku sezonach z ciemnymi, męskimi krojami, ta sukienka zwiastuje powrót do kobiecości. Kate wyglądała pięknie. Udowodniła, że kobiety nie powinny bać się różu – pisze Van Tylleken, redaktorka “Daily Mail”.

Stylizacja księżnej nie przypadła jednak do gustu kolejnej redaktorce popularnego portalu.

- Tak sztywna, tak słodka. Postarzająca i nieodpowiednia dla 34-letniej kobiety. Nawet Margaret Thatcher, królowa dekoltu z kokardą, nie założyłaby takiej kreacji. Sukienka wyglądałaby świetnie, gdyby była noszona z iskrą. Możemy sobie wyobrazić w niej Alexę Chung w kurtce Chanel i trzewikach lub Sarah Jessikę Parker z odważnymi kolczykami i kolorowymi butami. Tu brakuje wyobraźni, cały efekt jest mdły – uważa Van Tulleken.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Rodzina królewska na obchodach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz