Rodzina George’a Michael dementuje plotki odnośnie przyczyn śmierci gwiazdoraBliscy piosenkarza wydali specjalne oświadczenie. George Michael zmarł w święta Bożego Narodzenia. Ta informacja zelektryzowała wszystkich fanów jego muzyki na świecie. Od tamtej pory wciąż pojawiają się nowe plotki i spekulacje, m.in. te dotyczące pytań, czy piosenkarz aby na pewno zmarł z powodów naturalnych. I kto był osobą, która po zgonie znalazła jego ciało jako pierwsza. Póki co wokół śmierci kultowego artysty wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi.

Pierwsze komunikaty brytyjskiej prasy po śmierci artysty mówiły, że nad ranem w dzień Bożego Narodzenia znalazł go jego ostatni partner, Fadi Fawaz. Z czasem zaczęło się okazywać, że jednak mogła nie być to prawda. Jak zdradził potem chłopak George’a, informacje o tym, że był on pierwszą osobą, która natknęła się na zwłoki muzyka, były przekłamane. Stylista fryzur oświadczył, że niefortunnej nocy zasnął on w swoim samochodzie i nie widział się z ukochanym a przebieg wydarzeń przytoczony w mediach wynik z tego, że hakerzy włamali się na jego konta na social mediach!

W związku z tym, że opinia publiczna co chwila informowana jest o coraz to nowych wersjach okoliczności śmierci wokalisty, jego rodzina postanowiła wydać specjalne oświadczenie, w którym odcina się od wszelkich rozpowszechnianych do tej pory plotek.

Oświadczenie bliskich George’a Michaela pojawiło się na stronie serwisu Buzz Feed News. Jak brzmiała jego treść?

“W tygodniu po jego tragicznej śmierci pojawiło się wiele komentarzy i spekulacji na temat George’a i okoliczności towarzyszących jego śmierci. Nieuchronnie będzie ich jeszcze więcej w przyszłości. Nasza rodzina jest załamana odejściem George’a i nie będziemy komentować żadnych spekulacji: ani teraz, ani w przyszłości, jeśli i kiedy takowe się pojawią”.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Rodzina Georgea Michael dementuje plotki odnośnie przyczyn śmierci gwiazdora

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz