Rodzina DJ-a Avicii nie może pochować muzyka!Choć od jego śmierci minął już ponad miesiąc, DJ Avicii nadal nie został pochowany! Pochodzący ze Szwecji gwiazdor muzyki techno, 20 kwietnia odebrał sobie życie. Śmierć 28-latka była dla wszystkich jego fanów ogromnym szokiem. Jaki jest powód tak długiej zwłoki w pochówku gwiazdy? Wszystko przez śledczych w Omanie.

Ciało Tima Berglinga zostało znalezione w pokoju hotelowym w mieście Maskat w Omanie. Tam gwiazdor spędzał urlop. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Szwed odebrał sobie życie. Powodem mogła być depresja oraz duża presja ze strony branży muzycznej. Jak zapewnia jednak rodzina i współpracownicy Berlinga, nic nie wskazywało na to, że stan psychiczny muzyka jest na tyle poważny, że targnie się na swoje życie.

Pogrążona w żałobie rodzina nie może jednak pochować Tima. Powodem jest śledztwo prowadzone przez policję w Omanie. Prokuratorzy twierdzą, że nadal nie ustalono jeszcze oficjalnej przyczyny zgonu muzyka. Służby chcą potwierdzić, czy na pewno podczas zdarzenia nie doszło do udziału osób trzecich. Gromadzenie materiałów dowodowych, znacząco wydłuża cały ten proces.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Rodzina DJ a Avicii nie może pochować muzyka!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz