Rodzice Alicji Bachledy-Curuś namawiają córkę na ślub!Alicja Bachleda-Curuś (33 l.) już od 6 lat nie może znaleźć miłości. Frustruje to nie tylko samą aktorkę, ale i jej mamę. Jak dowiedział się Fakt, Lidia Bachleda-Curuś ubolewa, że córka nie może się ustatkować i nawet nie ma na oku żadnego kandydata na męża.

– Mama Alicji bardzo się o nią martwi. Ciągle powtarza jej, że czas znaleźć partnera, z którym mogłaby założyć rodzinę. Najlepiej w Polsce. Rodzina aktorki jest tradycyjna i uważa, że w jej wieku kobieta powinna już mieć na palcu obrączkę – tłumaczy Faktowi znajoma gwiazdy.

Alicja Bachleda-Curuś zdecydowaną większość czasu spędza jednak w USA, gdzie samotnie wychowuje syna Henry’ego Tadeusza (7 l.) – owoc romansu aktorki z hollywoodzkim gwiazdorem Colinem Farrellem (40 l.). Nic dziwnego więc, że jej matkę niesłychanie ponoć ucieszyła niedawna inwestycja córki: Alicja kupiła apartament w przedwojennej kamienicy w Krakowie.

– Pani Lidia liczy, że teraz będzie częściej widywała wnuczka. Ma też nadzieję, że może Alicja i Henio w końcu przeniosą się tutaj na stałe – mówi nasza informatorka. – Ponadto radzi córce, żeby nie skupiała się na karierze, bo ta kiedyś się skończy, a na rodzinę z prawdziwego zdarzenia może być już wtedy za późno – dodaje znajoma gwiazdy. Tylko czy Alicja znajdzie nad Wisłą godnego kandydata na męża?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Rodzice Alicji Bachledy Curuś namawiają córkę na ślub!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz