Robin Wright już po ślubie. Jej mąż jest młodszy o 18 lat!Robin Wright po raz trzeci wyszła za mąż. Zdobywczyni Złotego Globu za rolę Claire Underwood w serialu “House of Cards” wzięła ślub z 18 lat młodszym mężczyzną. Kim jest Clement Giraudet?

Robin Wright wzięła ślub! Gwiazda serialu “House of Cards” wyszła za mąż po raz trzeci. Nowym wybrankiem serca 52-letniej odtwórczyni roli Claire Underwood jest 13 lat młodszy od niej Clement Giraudet. Jak donoszą zagraniczne media, para pobrała się w sobotę, 11 sierpnia w malowniczej miejscowości La Roche-sur-le-Buis na południowym wschodzie Francji. Zgodnie z ich życzeniem, ceremonia odbyła się w kompletnej tajemnicy przed mediami i fanami. Wieści na temat daty i miejsca uroczystości przedostały się do mediów już po fakcie.

Kim jest Clement Giraudet? Nowy mąż Robin Wright urodził się we Francji. W 2008 roku ukończył studia biznesowe na Uniwersytecie w Bedfordshire. Tytuł magistra zdobył na EDC Paris Business School. Podobnie jak jego ojciec, pracuje w branży modowej. 34-latek ma kontakt z gwiazdami na co dzień. Aktualnie jest bowiem menedżerem do spraw obsługi klientów VIP luksusowego domu mody Saint Laurent.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Robin Wright już po ślubie. Jej mąż jest młodszy o 18 lat!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz