Robin Thicke na randce z nową partnerką!Robin Thicke w ubiegłym roku rozstał się ze swoją żoną Paulą Patton. Wokalista nie pozostał długo sam. Od kilku miesięcy miłością muzyka jest 21-letnia modelka April Love Gear, z którą ostatnio fotoreporterzy przyłapali go na radce. Wybranka piosenkarza ubrała się na tę okazję wyjątkowo odważnie.

“To szczęście, ze zakochałam się w moim najlepszym przyjacielu” – pisała kilka miesięcy temu April Love Geary na swoim Instagramie. Modelka spotyka się z Robinem Thickiem od ponad roku miesięcy. Para chętnie pokazuje się razem i trzeba przyznać, że wygląda na szaleńczo zakochanych.

Robin Thicke przez 9 lat był mężem Pauli Patton. Para jednak nieustannie się zdradzała. Co prawda, wokalista próbował ratować związek i wydał nawet płytę dla ukochanej. Nie pomogło to jednak i w 2015 r. małżeństwo ostatecznie się zakończyło. Robin Thicke, który podobno ma słabość do młodych dziewczyn szybko znalazł pocieszenie w ramionach 21-letniej April Love Geary.

Robin Thicke wyglądał jak zawsze elegancko, ale jego wybranka przesadziła

Ostatnio Robin Thicke i April Love Geary zostali przyłapani przez fotoreporterów podczas romantycznej randki w jednej z restauracji w Los Angeles. O ile piosenkarz ubrany był w elegancki czarny garnitur, to jego wybranka ubrana była dość skąpo. Sukienka April Love Geary wzbudziła duże kontrowersje i niewiele zakrywała.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Robin Thicke na randce z nową partnerką!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz