Robert Stockinger jest już żonaty!W kościele św. Jerzego w Sopocie Robert Stockinger (26 l.) i Patrycja Drozd przed Bogiem i najbliższą rodziną złożyli sobie przysięgę małżeńską. Nie zabrakło łez wzruszenia oraz drżenia głosu. Ojciec pana młodego Tomasz Stockinger (60 l.) pękał z dumy.

“To była najpiękniejsza ceremonia ślubna, na której byliśmy” – tak ślub Roberta i Patrycji komentowali przybyli goście. Ale nie ma się co dziwić. Młoda para przygotowania do najważniejszego dnia w swoim życiu zaczęła już kilka miesięcy wcześniej. Były gołębie, które para młoda wypuszczała z rąk przed kościołem, a także piękne kwiaty, które zdobiły świątynię. Zakochani do ołtarza nie szli jednak razem. Pan młody szedł z mamą, a pannę młodą prowadził tata.

Patrycja nie mogła powstrzymać emocji. – Była tak wzruszona, że się popłakała – mówi nam jeden z gości. Ale Robert również był zestresowany. – Gdy składał przysięgę małżeńską, jego głos się załamywał – dodaje nasz rozmówca. Niezwykle podekscytowany był również Tomasz Stockinger, który synowi i synowej robił pamiątkowe zdjęcia w kościele. Ale nie ma co się dziwić, Robert jest jego jedynym synem oraz oczkiem w głowie.

Po ślubie wszyscy goście zostali zaproszeni na przyjęcie weselne, które odbyło się w hotelu Bursztyn. Tam bawiono się do rana.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Robert Stockinger jest już żonaty!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz