Robert Lewandowski pochwalił się, że zostanie ojcem!Robert Lewandowski zostanie ojcem! Po tym, jak pochwalił się tym na boisku, skomentowała to jego żona na Instagramie. Potem zrobił to on sam. Robert Lewandowski i jego żona, Anna, spodziewają się dziecka. Kapitan reprezentacji Polski pochwalił się tym z niespotykaną fantazją. W trakcie meczu Bayernu Monachium przeciwko Atletico Madryt strzelił zwycięskiego gola, po czym włożył piłkę pod koszulkę imitując ciążowy brzuch i odtańczył taniec radości. Zaraz potem Anna Lewandowska umieściła na Instagramie i Facebooku zdjęcie męża, a obok emotikony z butelką ze smoczkiem i sercem.

Po meczu Robert Lewandowski również skomentował to na Instagramie. Umieścił tam to samo zdjęcie (które właśnie na naszych oczach przechodzi do historii) i oznaczył we wpisie swoją żonę, jakby to jej chciał je zadedykować. Zdjęcie w błyskawicznym tempie polubiło 40 tysięcy fanów piłkarza, a prawie tysiąc skomentowało. Poza gratulacjami były też słowa uznania za oryginalny sposób, w jaki obwieścił światu, że zostanie ojcem.

Co za sposób na ogłoszenie światu dobrych wieści. Gratulacje!

Najlepszy prezent mikołajkowy, jakiego można sobie życzyć.

Gratuluję, będziesz wyjątkowym tatą! – pisali podekscytowani fani.

Według niemieckiej telewizji Sport 1 to już 4. miesiąc. A zdjęcie Lewandowskiego z piłką schowaną pod koszulką bez wątpienia znajdzie się w ścisłej czołówce najważniejszych zdjęć tego roku.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Robert Lewandowski pochwalił się, że zostanie ojcem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz