Robert Lewandowski ma nowego menedżera!Robert Lewandowski po 10 latach zmienił menedżera. Lewandowski i Cezary Kucharski pracowali razem przez ponad dekadę. Teraz jednak najlepszy polski piłkarz będzie reprezentowany przez zagranicznego eksperta. O kogo chodzi?

Robert Lewandowski zmienił menedżera. Napastnik Bayernu Monachium po dziesięciu latach zakończył współpracę ze swoim agentem, Cezarym Kucharskim. Za sportową karierę kapitana reprezentacji Polski od teraz odpowiedzialny jest Pini Zahavi. Pochodzący z Izraela 74-latek to jeden z najsłynniejszych agentów piłkarskich na świecie. O ważnym zwrocie w karierze Lewandowskiego jako pierwszy poinformował na Twitterze dziennikarz Polsatu, Mateusz Borek.

- Po ponad 10 latach współpracy. Robert LEWANDOWSKI zmienia agenta. Z Czarkiem Kucharskim zrobili dużo fajnych rzeczy razem, ale współpraca właśnie dobiegła końca. Teraz czas na światowy TOP… – napisał komentator sportowy.

Robert Lewandowski współpracował z Cezarym Kucharskim przez dekadę. Były agent Lewandowskiego słynie z dużego doświadczenia i profesjonalizmu. Dlaczego piłkarz postanowił zmienić menedżera? Sprawę w rozmowie z tvn24.pl skomentował Tomasz Zawiślak, bliski przyjaciel Lewandowskiego.

Dlaczego? Czasami tak bywa, pewne relacje się kończą i dla obu stron lepiej jest to zakończyć. Doceniamy, co Czarek zrobił przez te lata dla Roberta. Tego nie można deprecjonować. Żeby lepiej coś funkcjonowało, trzeba dokonać pewnych zmian – powiedział.

Mateusz Borek podkreśla, że Pini Zahavi to jeden z największych agentów piłkarskich na świecie. Fani futbolu wiedzą, że to właśnie on odegrał kluczową rolę m.in. w przejęciu klubu Chelsea Londyn przez Romana Abramowicza oraz w rekordowym transferze Rio Ferdinanda z Leeds United do Manchester United. A to oznacza, że kariera Lewandowskiego wkracza na jeszcze wyższy poziom.

- To dla mnie wielki zaszczyt i przywilej, ze będę reprezentował i dbał o karierę najlepszego napastnika świata – powiedział polskiemu dziennikarzowi Zahavi.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Robert Lewandowski ma nowego menedżera!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz