Rob Kardashian zrobi test na ojcostwo?!Jak donosi zachodnia prasa, Kris Jenner (60 l.) przestała ufać swojej “synowej” Blac Chynie (28 l.)! Według słynnej menadżerki, narzeczona jej syna zaczęła się ostatnio “bardzo dziwnie zachowywać”. Sprawiło to, że zaczęła namawiać Roba Kardashiana (29 l.) na test na ojcostwo! Czy jest coś na rzeczy? Jak zareagował jej syn?

Matka Kim Kardashian (35 l.) twierdzi, że przeszłość Chyny jest co najmniej “podejrzana” i chce mieć stuprocentową pewność, że nie zrani jej syna “skokiem w bok”. Wszystko dlatego, że kilka miesięcy temu Kris podejrzewała… że dziewczyna zdradziła jej syna na karnawale na Trynidadzie i Tobago. Według zachodnich mediów, Kris panicznie boi się, że jej syn zostanie wykorzystany przez przyszłą małżonkę, a ciąża jest jedynie “zasłoną dymną” na przejęcie majątku jej rodziny.

Niestety, Rob nawet nie chce słyszeć o żadnych podejrzeniach swojej matki. Nie bierze pod uwagę jej podejrzeń, ponieważ jest ślepo zapatrzony w swoją ukochaną. Czy Kris ma prawo się obawiać? A może to zbyt duża ostrożność w stosunku do Chyny i powinna w końcu jej zaufać?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Rob Kardashian zrobi test na ojcostwo?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz