Rob Kardashian mści się na Kylie Jenner!Rob Kardashian od dawna ma problemy ze swoim charakterem oraz rodziną. Kardashianki znowu go wkurzyły. A on znowu dał się ponieść emocjom. Rob Kardashian pogodził się z rodziną? Można było tak przypuszczać, ale wygląda na to, że wojenny topór wcale nie został pogrzebany. Wykopały go sławne siostry, które postanowiły zrobić imprezę, a właściwie baby shower, czyli przyjęcie na cześć dziecka, które niedługo ma przyjść na świat.

Jak już może się domyślacie, chodzi o dziecko Roba i Blac Chyny. A samo przyjęcie, tradycyjnie odbywa się z udziałem matki, która dostaje rzeczy dla maluszka – pieluchowe torty, grzechotki od Tiffany’ego i śpioszki Burberry.

Wszystko wygląda pięknie, ale Kardashianki nie zaprosiły na imprezę BARDZO ważnego gościa. Matki dziecka! To oczywiście zdenerwowało Roba, który walczy o to, by rodzina zaakceptowała jego ukochaną. Nie czekał długo z zemstą – emocjom dał upust na Twitterze, gdzie upublicznił numer swojej najmłodszej siostry.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Rob Kardashian mści się na Kylie Jenner!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz