Rob Kardashian i Blac Chyna rozstali się zaraz po narodzinach córki!Była wielka miłość i miał być wielki i bardzo wystawny ślub, a co jest? Zostało wielkie rozczarowanie i rozkoszne dziecko. Para bowiem oficjalnie potwierdziła, że się rozstali. I to jak! Rob Kardashian wstawił do mediów społecznościowych zdjęcia pustych pokoi w swoim domu. Blac Chyna wyprowadziła się zabierając dzieci, a także dzieła, które kolekcjonował ojciec Roba, meble pokoi dziecięcych, zawartość swojej garderoby, a nawet całe jedzenie z lodówki.

Okazało się, że para pokłóciła się o zdradę. Rob zarzucał swojej narzeczonej, że będąc w związku z nim spotykała się także z innymi mężczyznami. Aktualnie oboje wydali oficjalne oświadczenia.

- Zostawiła mnie. Zabrała dziecko i meble – wszystko, co razem wybraliśmy do pokoju naszej córki. Poza tym zniknęło wiele cennych rzeczy. Jestem wściekły i bardzo smutny. Jedyne, czego chcę, to spędzić Święta z Dream – mówi w nagraniu Rob.

Natomiast Blac stwierdziła, że ma dość. “Przez cały rok pomagałam Robowi. To smutne i żałosne jak nisko upadł, skupiając się na problemach z samym sobą. To ja wyciągnęłam go z domu Khloe, pomogłam mu zrzucić kilogramy. Rob błagał mnie o dziecko, stresował przez całą ciążę. Podejrzewał o zdradę, a później kupował prezenty. Codziennie stosował przemoc werbalną. To ja zachęcałam go do obcięcia włosów, zmiany wyglądu, zajęcia się biznesem. Nie powinno się mówić takich rzeczy dorosłemu mężczyźnie. Nie wspominając o tym, że kupiłam mu Range Rovera. Nigdy go nie zdradziłam. Dałam mu hasło do mojego telefonu. Nie mam siły już mu pomagać, ani ja ani jego rodzina.”
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Rob Kardashian i Blac Chyna rozstali się zaraz po narodzinach córki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz