Rob Kardashian będzie miał dziecko z Blac Chyną?!Wystarczyło jedno zdjęcie na profilu Blac Chyny (27 l.), by internet oszalał na punkcie plotki o związku byłej partnerki Tygi (26 l.) i Roberta Kardashiana (28 l.). We wtorek para stała się sensacją amerykańskich stron. A kiedy Rob wrzucił na swój profil kolejne zdjęcie, plotki jeszcze się nasiliły. Brat Kim Kardashian (36 l.) podpisał fotkę Chyny niosącej fotelik samochodowy dla dziecka w następujący sposób:

Blac Chyna prawdopodobnie idzie teraz na zakupy, po tym, jak zdecydowała się urodzić jedynego potomka rodu o nazwisku Kardashian.

Kolaż utrzymany w stylistyce internetowej plotki pobudził wyobraźnię internautów. Wielu już gratulowało Robertowi, inni trzeźwo ocenili, że celebryta nabija się po prostu z całego zamieszania i robi sobie – mówiąc kolokwialnie – jaja. Będzie więc dziecko czy go nie będzie? Podobno relacja Roba i Blac póki co nie ma charakteru ognistego romansu. Oboje mają się spotykać głównie na siłowni, gdzie Chyna motywuje Roberta do ćwiczeń. Plotkuje się, że pod okiem takiej trenerki choremu na cukrzycę jakoś zachciało się ruszać.

A co robią po treningach? Być może okaże się za kilka miesięcy.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Rob Kardashian będzie miał dziecko z Blac Chyną?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz