Rihanna jest wkurzona na Beyonce?!Fani Rihanny źle przyjęli fakt, że ich idolka nie dostała nominacji w najważniejszych kategoriach nagród Grammy. Dostało się od nich Beyonce, która zgarnęła wszystko. Sprawę, trochę przez przypadek, skomentowała Rihanna.

Ostatni album Rihanny dostał aż 8 nominacji do nagród Grammy, ale wokalistka została pominięta w dwóch najważniejszych kategoriach – płyta roku i piosenka roku. W gronie nominowanych znalazła się za to Beyonce, która ma nawet szansą walczyć o nagrodę w kategorii… rockowej. Zdaniem fanów Rihanny, ich idolka została skrzywdzona, a za brak nominacji obwiniają Beyonce. Konkretnie to, że organizatorzy nie chcieli, by ktokolwiek mógł zagrozić gwieździe i ją przyćmić.

Ktoś tu chyba nie chciał, żeby Riri dostała tyle samo nominacji, albo więcej, od KOGOŚ. Gdyby jej tak nie skrzywdzili w dwóch kategoriach, miałaby najwięcej nominacji ze wszystkich. ANTI to świetna płyta, pier****ie się Grammy’s – napisał jeden z fanów na Instagramie, dołączając do wpisu zdjęcie.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Rihanna jest wkurzona na Beyonce?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz