Rihanna i Drake znów są razem?!Jakiś czas temu Drake i Rihanna spędzili ze sobą dużo czasu w Toronto, które jest rodzinnym miastem rapera. Artyści kręcili tam nowy teledysk do utworu Work, który wyjdzie na nowej płycie Rihanny, Anti.

Teledysk, który jeszcze nie został opublikowany, będzie przedstawiał piosenkarzy jako zakochane osoby, które powracają do siebie po wielu problemach. Ponadto wielu świadków twierdzi, że na planie teledysku para całowała się namiętnie i nie mogła się od siebie oderwać.

A co w takim razie z Travisem? Otóż Glass John, który jest producentem piosenkarki, wielokrotnie obwiniał go za opóźnienie płyty. Ponadto sama Rihanna ostatnio wypowiedziała się w wywiadzie z Ellen Degeneres, że bardzo chciałaby zabrać Drake`a w trasę koncertową, bo bardzo go ceni zarówno jako artystę, jak i człowieka.

Całkiem zatem możliwe, że Scott może pójść w odstawkę. Zatem piosenkarka może mieć powody ku temu, aby uważać, że Scott, będący od niej młodszy o cztery lata, jest zbyt niedojrzały? I czego możemy się spodziewać po młodych gwiazdach? Czyżby rzeczywiście stara miłość nie rdzewiała?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Rihanna i Drake znów są razem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz