Ricky Martin wziął ślub ze swoim partnerem!Kiedy w 2010 roku Ricky Martin oświadczył, że jest gejem, fanki piosenkarza nie mogły ukryć rozczarowania. Dwa lata wcześniej Ricky został ojcem (dzieci urodziła surogatka), a przez wiele lat spotykał się z wieloma kobietami. Z biegiem czasu wyznanie Martina wzbudziło falę pozytywnych komentarzy, które nasiliły się, gdy gwiazdor oświadczył się swojemu chłopakowi, syryjskiemu artyście Jwanowi Yosefowi.

Od zaręczyn minął nieco ponad rok, w trakcie którego Ricky i Jwan pojawiali się na imprezach, dumnie pokazując pierścionki zaręczynowe. Chociaż Martin nie chciał zdradzić, kiedy planuje ślub, okazało się, że właśnie poślubił Yosefa.

Ricky Martin wziął ślub kilka dni temu, ale póki co ograniczył się do najważniejszej części uroczystości, czyli przysięgi małżeńskiej.

Wymieniliśmy przysięgi, przysięgliśmy na wszystko, podpisaliśmy wszystkie formalności – powiedział Martin dla E! News. Jestem mężem, ale większe przyjęcie zorganizujemy dopiero za kilka miesięcy.

Synowie Martina akceptują jego męża. Niedawno artysta przyznał, że myśli o powiększeniu rodziny.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ricky Martin wziął ślub ze swoim partnerem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz