Ricky Martin pokazał synów!Ricky Martin jest dumnym ojcem synów bliźniaków. Matteo i Valentino mają już 8 lat. Ricky Martin rzadko chwali się w sieci zdjęciami swoich synów. Matteo i Valentino, którzy urodzeni zostali z pomocą surogatki, mają już 8 lat i są naprawdę uroczy. Ostatnio paparazzi przyłapali bliźniaków na lotnisku w stolicy Puerto Rico, San Juan. Chłopcy zaskoczyli wszystkich nie tylko tym, jak duzi już są, ale również… swoją elegancją. Obaj byli też wyposażeni w urocze plecaki z bohaterami “Gwiezdnych Wojen”.

Ricky Martin wielokrotnie wypowiadał się publicznie na temat ojcostwa. Gwiazdor nie ukrywa, że dla synów często rezygnuje z obowiązków zawodowych, a gdy nie może tego zrobić, oni podróżują razem z nim. Matteo i Valentino, pomimo młodego wieku, mówią już też w… trzech językach. W domu mówimy po hiszpańsku, ale oczywiście korzystamy też z angielskiego, bo przecież mieszkamy w Stanach Zjednoczonych – mówił w rozmowie z Ellen DeGeneres wokalista. – Chłopcy chodzą też do francuskiej szkoły, chociaż ja zupełnie nie znam tego języka.

Martin do 2014 roku związany był z ekonomistą Carlosem Gonzálezem Abellą, z którym wychowywał synów. Pomimo rozstania para nadal utrzymuje przyjacielskie relacje. Od kilku miesięcy wokalista łączony jest z urodzonym w Syrii szwedzkim artystą Jwanem Yosefem.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Ricky Martin pokazał synów!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz