Ricky Martin na rodzinnym wyjściu do kinaPiosenkarz zabrał na nią też swoich synów. Ładni? Ricky Martin oświadczył się w listopadzie 32-letniemu, pochodzącemu z Syrii malarzowi Jwanowi Yosefowi. Artysta zgodził się wyjść za gwiazdora i teraz obaj noszą pierścionki zaręczynowe. O szczęśliwej zmianie w swoim życiu gwiazdor muzyki latino poinformował w talk-show Ellen DeGeneres. Od tego czasu zainteresowanie mediów parą nie słabnie. W sieci co i rusz pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Teraz para pokazała się publicznie po raz pierwszy od zaręczyn. Co więcej, zabrała ze sobą też synów piosenkarza.

Jwan Yosef, Ricky Martin oraz jego synowie pojawili się na amerykańskiej premierze filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny”, w którym gra m.in. Felicity Jones. Na czerwonym dywanie zakochana para pojawiła się razem, a towarzyszyli im dwaj synowie Ricky’ego: Matteo i Valentino.

Chłopcy pojawili się na świecie w sierpniu 2008 roku. Ich matką została wynajęta surogatka. Dzisiaj chłopcy mają już po 8 lat i podobno bardzo chcieliby, aby ich rodzina powiększyła się o siostrę. W jednym z wywiadów Martin przyznał, że rozważa taki krok. Czyżby planował adopcję dziewczynki po tym, jak wyjdzie za Jwana?

Przekonamy się pewnie już w przyszłym roku. To właśnie w 2017 ma odbyć się ślub Ricky’ego i Jwana. Ciekawe, czy będzie on równie dużym wydarzeniem medialnym jak jego koncerty…?
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Ricky Martin na rodzinnym wyjściu do kina

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz