Richard Gere wziął ślub z młodziutką partnerką! To trzeci ślub aktoraRichard Gere już po trzecim ślubie! Znany z roli filmowych amatów 68-letni aktor wszedł w związek małżeński z Alejandrą Silvą. Zdjęciem z uroczystości pochwalił się dopiero teraz.

Richard Gere już po raz trzeci powiedział tak. Ślub aktora znanego z roli w kultowym filmie “Pretty Woman” odbył się w kwietniu 2018 roku. Informację o uroczystości udało się utrzymać w tajemnicy do ostatniego momentu. Dzięki temu Richard Gere poślubił swoją młodszą o 33 lata partnerkę bez obecności paparazzich. W kilka miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego aktor pochwalił się fotografią ślubną na łamach magazynu “Hello!”. Przy okazji para opowiedziała o swoim związku. Początki tej znajomości były bardzo romantyczne.

Silva w wywiadzie dla gazety wspomina, że Gere uwiódł ją tym, że uparcie wysyłał kwiaty, dopóki nie zgodziła się na randkę. Pisał również dla niej piosenki. Co ciekawe ślub był utrzymany w stylistyce indyjskiej, jako że Gere jest buddystą. Alejandra przeszła na buddyzm tuż przed ślubem. Wesele odbyło się pod namiotami importowanymi z Dżajpuru, kwiaty przyozdobiono flagami Tybetu, a para młoda na imprezę autorikszą.

Jak para wyglądała w dniu ślubu? Oto fotografia, którą aktor udostępnił magazynowi “Hello!”
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Richard Gere wziął ślub z młodziutką partnerką! To trzeci ślub aktora

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz