Richard Gere weźmie ślub z 34-letnią narzeczonąRichard Gere (68 l.) oświadczył się Alejandrze Silvie (34 l.). Niezapomniany amant z przeboju filmowego “Pretty Woman” przygotowuje się do ślubu. 68-letni aktor poprosił o rękę hiszpańską bizneswoman Alejandrę Silvę, z którą jest związany od dwóch lat.

Para nie poinformowała oficjalnie o swych zaręczynach, ale Hiszpanka, goszcząc niedawno z aktorem na imprezie dobroczynnej w Madrycie, pokazała nowy pierścionek na palcu, wyznając, że to prezent zaręczynowy.

Gwiazdor filmowy mieszka teraz z Silvą w stolicy Hiszpanii. Pomaga narzeczonej wychowywać jej pięcioletniego syna, Alberta, którego ma ona z poprzedniego małżeństwa.

O planach ślubnych Richarda Gere’a plotkowano już w zeszłym roku. Wówczas jednak aktor kategorycznie zaprzeczył tym plotkom, ponieważ formalnie wciąż był mężem amerykańskiej modelki Carey Lowell (56 l.).

Rozwiódł się z nią jesienią ub.r., po bardzo skomplikowanej, trwającej pięć lat, batalii sądowej. Spierał się z żoną o opiekę nad siedemnastoletnim dziś synem Homerem, jednak ten ostatecznie został z matką.

Alejandra Silva będzie jego żoną numer trzy. Przed Carey Lowell Gere był mężem innej modelki, Cindy Crawford.

Aktor mówi, że chce u boku Hiszpanki dożyć w szczęściu kresu swoich dni. Wytrzyma?
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Richard Gere weźmie ślub z 34 letnią narzeczoną

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz