Renee Zellweger znów wygląda inaczej!Renee Zellweger promuje najnowszą część “Dziennika Bridget Jones”. W Australii wyglądała zjawiskowo. Renee Zellweger właśnie promuje najnowszą, trzecią już część kultowego “Dziennika Bridget Jones”. Dla roli w filmie o miłosnych przygodach dziennikarki aktorka była w stanie wiele poświęcić, nawet smukłą sylwetkę. Gwiazda przytyła i schudła piętnaście kilogramów w 2001 roku, a po trzech latach znów zrobiła to samo. Także tym razem była gotowa przybrać na wadzę, ale reżyserka filmu, Sharon Maguire, miała zupełnie inną wizję.

Sharon chciała pokazać Bridget, której w końcu udaje się uzyskać idealną figurę, ale w tym samym czasie jej życie wcale nie jest takie perfekcyjne – opowiada Renee.

Podczas promocji filmu w Australii widać było, że Renne jest w świetnej formie. U boku Patricka Dempseya, który dołączył do obsady, prezentowała się naprawdę wspaniale. Gwiazda postawiła na burgundową szmizjerkę w kropki i klasyczne szpilki. W połączeniu z naturalnym makijażem i rozpuszczonymi włosami wyglądała bardzo dziewczęco.

Ostatnio znacznie więcej zainteresowania niż jej filmowe role wzbudzał wygląd aktorki, a mianowicie doniesienia o kolejnych operacjach plastycznych. Gwiazda nigdy wcześniej nie zabierała głosu na ten temat, ale ostatnio postanowiła przerwać milczenie i specjalnie dla “Huffington Post” napisała nie tylko o sobie, ale też o seksistowskich praktykach uprawianych przez tabloidy.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Renee Zellweger znów wygląda inaczej!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz