Renata Kaczoruk zyskała na udziale w “Azja Express”!Renata Kaczoruk do tej pory znana była głównie jako była modelka, towarzysząca Kubie Wojewódzkiemu na bankietach i manifestacjach KOD-u. Swoją osobowość zaprezentowała dopiero niedawno, w programie Azja Express. Już wiosną, podczas nagrywania pierwszego sezonu, przecieki z planu sugerowały, że Kaczoruk należy do najbardziej bezwzględnych uczestników programu i jego gotowa iść po trupach do celu.

O tym, jak to wygląda w praktyce, widzowie mogli się przekonać dopiero kilka miesięcy później. Potem było już z górki. Pierwsze trzy odcinki wystarczyły, by Renata awansowała na najbardziej nielubianą uczestniczkę show.

Nawet jej partnerka w rywalizacji, Weronika Budziło, sprawiała wrażenie zaskoczonej jej przebojowością.

Do najbardziej zagorzałych przeciwniczek Renaty należy Małgorzata Rozenek, która, tuż przed opuszczeniem programu, zdążyła jeszcze wyjaśnić Radkowi i widzom, że “ten program pokazuje, jaki kto jest naprawdę, bo nie da się udawać dłużej niż kilka godzin”. Majdan zaś uznał za niewykluczone, że Kaczoruk w programie wzoruje się na narzeczonym, od którego miała okazję nauczyć się arogancji

Awantura, w którą włączył się także Kuba Wojewódzki, swój finał znajdzie prawdopodobnie w sądzie.

Tymczasem, jak donosi magazyn Flesz, producenci i reklamodawcy wprost szaleją z zachwytu nad Renatą. Sieć Play, dla której udawała swój ślub z Kubą, jest tak zadowolona ze spotu z ich udziałem, że planuje kolejne. Rzecznik prasowy sieci, Marcin Gruszka potwierdza, że “są bardzo zadowoleni ze sprzedaży oferty Duet”.

Spot, w którym Renata występuje razem z Kubą, okazał się wielkim sukcesem – ujawnia pracownik Play. Dostał najwięcej pozytywnych ocen ze wszystkich reklam naszej sieci. Myślimy o kontynuacji.

Na razie Renata spróbuje olśnić widzów TVN Style dokumentem Modelki 3.0, który sama wymyśliła i do którego napisała scenariusz. To podobno dopiero początek obiecującej współpracy.

Jej dokument o modelkach tak bardzo spodobał się szefom, że zdecydowali się wyprodukować kolejne programy tego typu – ujawnia osoba z TVN-u. Tymczasem Renatą zainteresował się ponoć Polsat, a zwłaszcza dyrektor programowa stacji. Nina Terentiew lubi kontrowersyjne osoby, które potrafią wzbudzać emocje – potwierdza pracownik Polsatu. A obok Renaty nie można przejść obojętnie. Jest piękna, inteligentna i potrafi przetrwać w show-biznesie.

Sama Kaczoruk zapewnie skromnie, że nie przypuszczała, że „jej osoba” wywoła tyle zamieszania.

Zainteresowanie, jakie wzbudziła moja osoba tuż po powrocie z Azji, zaskoczyło nawet mnie samą – wyjaśnia w rozmowie z Fleszem. Moja popularność wzrosła z dnia na dzień. I chyba ona tak elektryzuje reklamodawców, producentów i media. Dla mnie jednak najważniejsze jest i tak wsparcie zwykłych ludzi, którzy rozumieją, że każdy program musi mieć chociaż jeden czarny charakter . Tym razem padło na mnie. Mam parę stałych kontraktów reklamowych i te pozostają bez zmian. Oprócz tego regularnie pojawiają się nowe, ale na razie nie mogę o nich mówić. W życiu nie należy żałować, tylko wyciągać wnioski. Cieszę się z tego, co przeżyłam w Azji.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Renata Kaczoruk zyskała na udziale w Azja Express!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz