Renata Kaczoruk rozwija swoją karierę!Renata Kaczoruk ma właśnie swoje pięć minut. Choć w programie “Azja Express” nie wypadła zbyt korzystnie i nie udało jej się zaskarbić sympatii widzów, ostatecznie to ona triumfuje. Popularność, jaką zyskała sprawiła, że jej kariera nabiera rozpędu, a już za moment stacje telewizyjne będą się o nią bić.

Renata Kaczoruk i Weronika Budziło nie pojawią się w kolejnym odcinku programu “Azja Express”. Dla jednych jest to z pewnością powód do radości. Trzeba przyznać, że wizerunek modelki był daleki od ideału. Okazuje się jednak, że udział w celebryckim reality-show otworzył jej drzwi do medialnej kariery.

Jak donosi magazyn Flesz, mimo negatywnego wizerunku Kaczoruk, firma Play nie żałuje reklam z modelką. “Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży oferty Duet, którą promuje pani Renata” – mówi “Fleszowi” rzecznik prasowy sieci Play Marcin Gruszka. “Myślimy o kontynuacji” – dodaje inna osoba reprezentująca markę. Najwyraźniej udawany ślub z Kubą Wojewódzkim był udanym chwytem marketingowym.

Modelką jest zainteresowana sama Nina Terentiew, związana aktualnie ze stacją Polsat. “Nina Terentiew lubi kontrowersyjne osoby, które potrafią wzbudzać emocje. A obok Renaty nie można przejść obojętnie. Jest piękna, inteligentna i potrafi przetrwać w show-biznesie” – zdradza osoba z Polsatu.

Już niebawem stacja TVN Style wyemituje dokument Renaty Kaczoruk o pracy modelek. Nie wykluczone, że już niebawem partnerka Wojewódzkiego będzie naprawdę rozchwytywana. Najwyraźniej sytuacje, związane z programem “Azja Express” nie miały wpływu na jej postrzeganie własnej osoby. “W życiu nie należy żałować, tylko wyciągać wnioski. Cieszę się z tego, co przeżyłam w Azji” – podsumowuje Kaczoruk w rozmowie z magazynem. Pytanie tylko, czy ludzie będą oglądać programy z nią z powodu sympatii czy tylko po to, by znów móc ją atakować.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Renata Kaczoruk rozwija swoją karierę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz