Renata Kaczoruk przerywa milczenie w sprawie “Azja Express”Ukochana 53-letniego Kuby Wojewódzkiego postanowiła ujawnić całą prawdę o show TVN! Od jakiegoś czasu Renata (29 l.) jest chyba najbardziej znienawidzoną osobą w polskim show-biznesie. Konkubina Wojewódzkiego dała się tam poznać z naprawdę nie najlepszej strony.

Fala hejtu, z jaką przyszło się jej mierzyć, wyraźnie ją przerosła. Renia zaczęła więc tłumaczyć, że to wina tendencyjnego montażu, bo w rzeczywistości jest zupełnie inną osobą. Mało kto uwierzył w te zapewnienia, więc Kaczoruk zaczęła usuwać wszystkie negatywne komentarze na Instagramie. Teraz udzieliła wywiadu magazynowi “Pani”, gdzie opowiada, jak to było naprawdę.

“Pierwszy odcinek budził duże nadzieje. Wydawało się, że producenci poszli w fajną, komediową formułę. Drugim byłam zdruzgotana. Dotarło do mnie, że jako uczestnicy programu jesteśmy tylko narzędziami w rękach produkcji. Tworzymy spektakl, show musi epatować emocjami, być pełne konfliktów. I to jest konsekwentnie poprowadzone. Chodzi o wyrysowanie jednowymiarowych postaci, niekoniecznie zbieżnych z rzeczywistymi. Myślę, że ja doskonale wpisałam się w rolę, w której chcieli mnie obsadzić producenci, chociaż nie miałam tego w umowie (śmiech)” – wyjaśnia Renia.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Renata Kaczoruk przerywa milczenie w sprawie Azja Express

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz