Renata Kaczoruk o związku z WojewódzkimRenata Kaczoruk to gwiazda nowej Gali. Do Azji pojechała, by poczuć, jak to jest nie mieć nic i przeżyć przygodę. Program Azja Express, w którym wzięła udział, przyniósł jej popularność, ale niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu. Gdy powróciła do kraju zaczął się lincz, ale czy tak naprawdę na niej? Dziś w pierwszym tak szczerym wywiadzie między innymi zdradza, dlaczego nie nadaje się na czarny charakter.

Renata Kaczoruk to przede wszystkim modelka, prywatnie narzeczona dziennikarza Kuby Wojewódzkiego. Odkąd wystąpiła w show Azja Express nieustannie jest na świeczniku mediów. Choć nie dotarła do finału, to wzbudziła silne reakcje widzów – zarówno fanów, jak i hejterów. Jak powiedział Wojewódzki: ona już ten program wygrała (choć finał dopiero w środę).

Kaczoruk świetnie wykorzystała swoją chwilową popularność i postanowiła ją przekuć w biznes. Dziś planuje wspólny projekt dotyczący systemu polskich start-upów, a od kilku dni w telewizji TVN Style mamy okazję oglądać jej film dokumentalny Modelki 3.0.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Renata Kaczoruk o związku z Wojewódzkim

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz