Renata Kaczoruk o byciu dziewczyną WojewódzkiegoO Renacie Kaczoruk wiele osób mówi: “dziewczyna Wojewódzkiego”. Jak przyznaje w rozmowie z “Fleszem” nie jest to dla niej problemem. Renata Kaczoruk coraz częściej pojawia się w mediach. Komentuje się jej stylizacje czy posty na Instagramie. Na co dzień modelka angażuje się w różnego rodzaju projekty związane ze start-upami. Jest m.in. współzałożycielką polskiego oddziału międzynarodowej organizacji “Girls in Tech”, która wspiera kobiety w planowaniu i rozwijaniu projektów oraz budowaniu start-upów związanych z nową technologią. Mimo to wiele osób nadal uważa ją za “dziewczynę Wojewódzkiego”.

- Nie mam problemu z tym, gdy słyszę, że jestem “dziewczyną Wojewódzkiego”, bo nią jestem. Przyjmuję to ze wszystkimi konsekwencjami. Staram się wykorzystać zainteresowanie mediów, żeby zwrócić ich uwagę na to, co robię – powiedziała w rozmowie z “Fleszem”.

Renatę Kaczoruk wkrótce zobaczymy też w programie Agnieszki Szulim – “Azja Express”. Czy to znaczy, że rodzi się nowa gwiazda show-biznesu? Na pewno jeśli tak się stanie, modelka nie zrezygnuje ze swoich pasji.

- Nie jestem typem kobiety, która musi się na coś decydować. Interesują mnie i technologia, i moda, i zdrowy styl życia. I póki będę mogła, nie zrezygnuję z żadnej działki – powiedziała.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Renata Kaczoruk o byciu dziewczyną Wojewódzkiego

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz