Renata Kaczoruk nago na okładce magazynu!Renata Kaczoruk wzięła udział w okładkowej sesji zdjęciowej do najnowszego wydania “Gali”. Efektami pochwaliła się na Instagramie.

Renata Kaczoruk, mimo negatywnie ocenianego debiutu, dużo zyskała na udziale w “Azji Express”. Choć emocje po jej występie w programie już nieco opadły, o dziewczynie Wojewódzkiego wciąż jest głośno, a jej kariera ma się nadzwyczaj dobrze. Tym razem Kaczoruk została gwiazdą najnowszego numeru magazynu “Gala”. Na okładce widzimy modelkę zupełnie nago. Widać, że Kaczoruk jest zadowolona z efektów współpracy, bo w już w piątek pochwaliła się zdjęciem na Instagramie.

Chyba polubię poniedziałki. Po weekendzie szukajcie nowej “Gali” z moją sesją i rozmową z Anną Lichoń. A teraz #LETSSTART the #WEEKEND – napisała.

Na wydanie papierowy, w którym znajdzie się pełna sesja zdjęciowa i wywiad, w którym Kaczoruk będzie się rozprawiać z show-biznesem, przyjdzie nam poczekać do poniedziałku. Wnioskując po okładce, na pewno będzie warto.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Renata Kaczoruk nago na okładce magazynu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz