Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się?!Niedawno minęło pięć lat od salonowego debiutu Renaty Kaczoruk, nazywanej także Renulką. Od tamtej pory wiele się w jej życiu wydarzyło. Związek ze starszym o 23 lata Kubą Wojewódzkim wydatnie pomógł jej w karierze, zwłaszcza że wcześniej nikt o Renulce wybitnie nie słyszał. Potem było już z górki: Renata pokazywała Kubie nagie pośladki na plaży, a potem otrzymała szansę na wyjazd z ekipą TVN-u do Azji. Cóż, akurat tego nie można uznać za udany pomysł, bo Kaczoruk w historii show biznesu zapisała się złotymi zgłoskami jako Żenulka.

Jak wynika z naszych informacji, Renata znów znalazła się na życiowym zakręcie. Dotarliśmy do wiadomości, które mówią, że Wojewódzki i Kaczoruk już się rozstali…

Podobno podczas ostatniego odcinka Tańca z Gwiazdami był to temat numer jeden w kuluarach. Polsat aż huczy od plotek, że to koniec słynnej pary.

Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości – mówi nasze źródło. Rozstali się niedawno, a Kaczoruk chce teraz robić karierę solo.

Poprosiliśmy Renatę o komentarz w tej sprawie. Kaczoruk za pośrednictwem swojego menadżera stwierdziła jednak, że nie będzie komentować swojego życia prywatnego.

Będzie tęsknić za Kubą i Renulką?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz